Kom nærmere digital harmoni

Med nært samarbeid og engasjement leverer Nordlo sikre IT-tjenester som forbedrer kundenes virksomhet.

Nordlo Haugesund AS
09 456
Tore Solberg

Tore Solberg

Daglig leder

tore.solberg@nordlo.com
+47 982 17 645

Roy Aase

Roy Aase

Supportkonsulent

roy.aase@nordlo.com

Stian Steensnæs

Stian Steensnæs

Supportkonsulent

stian.steensnes@nordlo.com

Frode Aarø

Frode Aarø

Senior systemkonsulent

frode.aaro@nordlo.com

Kjetil K. Simonsen

Kjetil K. Simonsen

Senior systemkonsulent

kjetil.simonsen@nordlo.com

Erlend Valde Vidareid

Erlend Valde Vidareid

Senior systemkonsulent

erlend.vidareid@nordlo.com

Ørjan Aarekol

Ørjan Aarekol

Senior systemkonsulent

orjan.aarekol@nordlo.com

Ståle Gismervik

Ståle Gismervik

Systemkonsulent

stale.gismervik@nordlo.com

Jon Arnold Log

Jon Arnold Log

Systemkonsulent

jon.arnold.log@nordlo.com

Øyvind Smith Olsen

Øyvind Smith Olsen

Systemkonsulent

oyvind.olsen@nordlo.com

Morten Wik

Morten Wik

Senior systemkonsulent

morten.wik@nordlo.com

Glenn M. Hinderaker

Glenn M. Hinderaker

Systemkonsulent

glenn.hinderaker@nordlo.com

Magnus Flatnes Nuntun

Magnus Flatnes Nuntun

Systemkonsulent

magnus.nuntun@nordlo.com

Helpdesk: +47 52 72 91 01 (fra utlandet)